Зірка Нацвідбору на Євробачення Кіра Мазур втрапила у мовний скандал

Кіра Мазур Фото з відкритих джерел

Учасниця Нацвідбору на Євробачення Кіра Мазур обурила мережу своїм дописом про російську мову в Україні

Відома українська співачка, учасниця Нацвідбору на Євробачення-2019 Кіра Мазур (КiRA MAZUR) потрапила у скандал, обуривши мережу своїм дописом про російську мову в Україні.

Зокрема, співачка днями опублікувала пост у Facebook російською мовою. Через це її розкритикували підписники, порівнявши з Ані Лорак, дуетом ANNA MARIA та іншими виконавицями з непроукраїнськими поглядами.

Згодом Мазур видалила пост, але написала інший. Та він, як виявилося, не врятував ситуацію.

"Я розмовляю чотирма мовами. І я за мир у всьому світі. А ще я повністю всіма руками і ногами за Україну. Крим - український. Українська мова - державна. Донбас - Україна. Слава Україні! Але! У нашій "демократичній багатонаціональній та незалежній державі" гноблять вже всі і всіх. Тому й тріщить вона по швах, чого ворог і бажає. І замість того, щоб підтримувати один одного, незалежно хто ти і якою мовою розмовляєш, ми просто один одного знищуємо. Я вважаю, що до української мови потрібно привчати і мотивувати людей, а не змушувати! Тупо кидаючись на них з агресією і звинуваченнями - не вийде нічого хорошого. Російська мова - частина нашої історії, хочете ви того чи ні. Це не добре і не погано - це просто факт! Пів України говорить російською. Так що ж ми з цією половиною зробимо?! Самі відправимо їх в Росію?" - написала Кіра.

Вона додала, що ті, кому не подобається її позиція, - нехай відписуються від її сторінок в соцмережах.

Кіра Мазур виконує пісні українською, а у соціальних мережах пише різними мовами, що інколи викликає нерозуміння серед шанувальників.

Новини за темою: Мовний омбудсмен виступив із вимогою зберегти для всіх комплексне ЗНО з української мови та літератури

Нагадаємо, мовний омбудсмен Тарас Кремінь після виборів вимагає від деяких місцевих рад скасувати рішення про функціонування регіональних мов

Loading...