live

ZIK знайшов собаку, яку "слуга народу" порадив продати пенсіонерці та заплатити борги за ЖКП

ZIK знайшов собаку породи "Елітна Дворняга" Скрін з відео

Пенсіонерка виживає на пенсію у 2000 гривень, яка дорівнює сумі комунальних послуг, які жінка має сплатити

Журналістка телеканалу ZIK Алла Жизневська знайшла ту саму пенсіонерку із Кіровоградщини, яка зателефонувала до студії телеканалу 112 Україна, де поскаржилася народному обранцю Євгену Брагару на високі тарифи. Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.
 
 
Як з'ясувалося, у пані Люби дійсно є домашній улюбленець на ім’я Шарик породи "елітний дворняга", з яким пенсіонерка живе вже протягом 14 років.
 
За словами жінки, її пенсія становить 2000 гривень на місяць. Приблизно таку саму суму Любов Павлівна змушена віддавати за оплату комунальних послуг.
 
Пенсіонерка зізналася, що спершу відповіді депутата не розчула, а коли їй переказали сусіди, що вона стала зіркою телебачення і не тільки, порадила самому Брагару продати свої мізки. Також жінка зазначила, що на виборах голосувала за Зеленського та його партію, а натомість отримала одне розчарування.
 
Нагадаємо, напередодні під час ефіру однієї з політичних програм на телеканалі 112 Україна до студії зателефонувала літня жінка і запитала в нардепа від "Слуги народу" Євгена Брагара, як можна прожити, коли всі гроші віддає на компослуги. На що народний обранець з гордістю відповів: "продайте собаку і оплатіть комуналку".
 
Пізніше Брагар пояснив свій вислів та додав, що він зовсім нещодавно у політиці, а тому не навчився відповідати на такі "чутливі питання".
 
Натомість, після цього гучного скандалу нардеп Ілля Кива зголосився підтримати пенсіонерку та допомогти їй. Також він зазначив, що допомога одній пенсіонерці не змінить ситуації в країні, але зробить її трохи щасливішою.
 
Також свою реакцію на цей скандал висловили у "Слузі народу". Зокрема, депутатка Євгенія Кравчук від імені керівництва фракції вибачилась за свого колегу та повідомила, що фракція не підтримує таке висловлювання в бік пенсіонерки.
 
Проте деякі нардепи від "Слуги народу" вирішили публічно вибачитися за висловлювання свого однопартійця. Так, нардеп Гео Лерос не добираючи слів обматюкав Брагара, а інші дали йому декілька порад.
 
Після чого на фоні цієї гучної історії в "Нафтогазі" зробили заяву щодо сплати комунальних послуг. Вони стверджують, що продавати домашніх тварин не потрібно, достатньо лише звернутись по грошову допомогу до держави.
 
Наступного дня після скандалу народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива оплатив рахунок за житлово-комунальні послуги Любові Петрівни.
Loading...