live

Ажіотаж в аптеках – покупців попереджають про дефіцит медичних масок, – інспекція ZIKу

Єлизавета Будас - медичні маски Фото - скріншот

Громадянин Китаю розповів, що придбав відразу 300 масок – всі, що були в аптеці

Із шести аптек у центрі столиці медичні маски вдалося придбати лише у двох. Вартість цих засобів захисту значно зросла. Понад те, аптекарі попереджають покупців, що найближчим часом будуть проблеми із постачанням такого товару, оскільки його на складах залишилось мало.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Єлизавета Будас.

Кореспондентка ZIKу сьогодні вирушила до столичних аптек з "інспекцією", мета якої – дізнатися, чи можливо придбати нині медичні маски. Єлизавета Будас розповіла, що нині побувала у 6 аптеках у центрі столиці, та придбати засоби захисту їй таки вдалося, щоправда, лише у двох із аптек.

Новини за темою: На Запоріжжі від грипу померли дві літні жінки та підліток

"Те, що зараз попит стрімко і надзвичайно зростає, ми змогли побачити на власні очі, тому що до аптеки, де я купила три маски, після мене зайшли декілька громадян Китаю, які скупили весь асортимент масок у кількості 300 штук", – розповіла Єлизавета Будас.

Кореспондентка поспілкувалася з громадянином Китаю, який придбав цілий пакунок медичних масок. Чоловік розповів, що придбав відразу 300 штук – тобто всі, що були в аптеці. Він зазначив, що і сам користуватиметься, і ділитиметься з іншими, щоб допомогти їм.

Як з’ясувала кореспондентка, разом із попитом на медичні маски, зростають і ціни на цей медичний товар. Так, Єлизавета Будас придбала їх по 4,9 грн за одну штуку, а одну маску – за 4 грн. Натомість кияни, з якими вона поспілкувалася, розповіли, що іще кілька днів тому такі маски коштували чи не удвічі дешевше.

Новини за темою: Як не захворіти на грип: У МОЗ дали рекомендації українцям

Єлизавета Будас також зазначила, що в усіх аптеках її попереджали, щоб вона брала більше масок, адже, окрім високого попиту, є проблеми з постачанням цього товару, оскільки на складах його залишилося мало, і на всі аптеки не вистачає.

Читайте також: "Дефіцитний крам і шалена вартість: Чи можна придбати медичну маску у столичних аптеках, – експеримент ZIKу".Loading...
Loading...
Loading...