З'явилося відео ліквідації "полтавського терориста" Скрипника

Романа Скрипника ліквідували вночі біля селища Опішня Нацполіція

У чоловіка спочатку влучив снайпер, після чого його тіло розірвало гранатою

У суботу вночі, 1 серпня, спецназ КОРД ліквідував "полтавського терориста" Романа Скрипника у ході проведення спецоперації "Грім". Відео із затримання зловмисника в Опішні оприлюднив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков

Як видно на відеозаписі, Скрипник тримає капітана поліції Гуму поблизу будівлі. Через деякий час у зловмисника влучає снайпер КОРДу, одразу після цього правоохоронець-заручник відштовхує тіло чоловіка та починає бігти. 

У цей час колеги кричать капітану: "Тікай! Падай!". Через декілька секунд відбувається вибух гранати, тіло Романа Скрипника розриває на частини. 

Нагадаємо, 23 липня у Полтавській області чоловік викрав автомобіль та почав погрожувати поліції підірвати гранату. Вимогою злочинця було відпустити його і не заарештовувати.

У результаті перемовин правоохоронці запропонували йому обміняти заручника та виїхати за межі Полтави, чим він і скористався. Роман Скрипник обміняв утримуваного працівника карного розшуку на начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким він поїхав.

Через деякий час "полтавський терорист" відпустив заручника. та сховався у лісі в Решетилівському районі.

Приблизно через тиждень чоловіка знайшли в одному із нежитлових будинків Полтавської області та ліквідували пострілом КОРД. Зауважимо, спецоперацію з ліквідації було введено через те, що зловмисник знову взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати і себе, і його. Loading...