Житло – під знесення: "Опозиційна платформа – За життя" в Одесі стала на захист мешканців від свавілля забудовника

Богдан Гіганов Скріншот відео

Людям повідомили, що їхній будинок знесуть, щоб побудувати об'єкт соціальної інфраструктури

Депутатська група "Опозиційної платформи – За життя" в Одеській міській раді виступає проти незаконного скандального будівництва так званих об’єктів соціальної інфраструктури на місці житлових будинків.

Як повідомив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK керівник депутатської групи "Опозиційної платформи – За життя" в Одеській міській раді Богдан Гіганов, міська влада вирішила піти на поводі у забудовника і у приватному секторі звести багатоповерхівки. З його слів, наразі мова йде про 10-поверхівку, проте вже підробляють документацію.

Богдан Гіганов в ефірі показав будівлю – житловий будинок, на місці якого хочуть побудувати школу.

"Тут чудовий приватний сектор. Ніхто не збирається нічого зносити. Люди живуть і навіть не думали, що їх спіткає таке. На даний момент приїхала виїзна комісія будівельна, яка лобіює інтереси забудовника, і я навіть не знаю, чим це закінчиться. Я запропонував, щоб мер теж був присутній на цьому засіданні. Наскільки я розумію, ні у кого немає бажання підключатися. Іде якийсь відвертий пресинг, людей вводять в оману, пропонують підписати якісь соціальні договори. Дуже важко насправді з усім цим свавіллям боротися", – сказав він.

Новини за темою: У Києві забудовники запустили через суд нову схему – зняття обмеження по висоті в центрі столиці

Богдан Гіганов додав, що кілька десятків місцевих мешканців вийшли на вулицю, у людей вирують емоції, адже до них прийшли і повідомили, що їхні домівки будуть зносити. Він додав: забудовник каже, що об’єкт соціальної інфраструктури він будуватиме за бюджетні кошти, проте у бюджеті Одеси таких коштів немає.

Як повідомляли, 3 липня в Одесі власники малого бізнесу вийшли на мітинг проти можливого посилення карантину в області.

Читайте також: "Чернігів, Одеса, Миколаїв. ЗМІ назвали найгірших мерів міст України".