Журналістка Алла Жизневська написала заяву у поліцію через напад на знімальну групу ZIKу

Алла Жизневська Фото - скріншот

"У ситуації з нападом найбільше обурює впевненість нападників у своїй безкарності"

Журналістка Алла Жизневська написала заяву у Дніпровський райвідділ поліції Києва через напад та побиття під час інспекції знімальною групою телеканалу ZIK парків і спортивних майданчиків.

Про це вона повідомила під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Алла Жизневська після нападу скаржиться на біль у спині: "Адже коли 150 кілограмів ваги тебе штовхає у спину і б’є, це дуже неприємні відчуття. Власне, ми викликали поліцію, і тоді всі згуртувалися довкола нас. Там було щонайменше 30 чоловіків, які лаялися і погрожували забрати телефон і заподіяти якусь шкоду і фізично мені, і виганяли. Що найбільше мене обурює, просто не доберу слів – те, що ці люди вважають, що вони не будуть покарані".

Новини за темою: У МВС відреагували на напад на знімальну групу телеканалу ZIK: Яке покарання загрожує нападникам

Додамо, як повідомили в ефірі ток-шоу "17", журналіст Андрій Павловський підтримав Аллу Жизневську: на своїй сторінці у Фейсбуці він вказав прізвище одного з нападників – колишній боєць АТО Шаповалов. Журналіст додав, що раніше Шаповалов був помічений в охороні фірми-забудовника.

Як повідомляли, у Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Невідомі молодики напали на знімальну групу телеканалу ZIK в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

У МВС відреагували на напад на знімальну групу та запевнили, що всі нападники будуть встановлені та покарані.

Як відомо, через збільшення кількості захворювань на коронавірус у Києві столична влада вирішила встановити режим надзвичайної ситуації. Відповідне рішення значиться в розпорядженні КМДА №488 від 20.03.2020.

Влада прописала нові обмеження для містян, тим самим намагаючись звести до мінімуму перебування киян на вулиці і в людних місцях та протидіяти розповсюдженню коронавірусу.

Заборони стосуються і громадського транспорту, і перебування в торгівельних приміщеннях та на майданчиках відпочинку.

Loading...