Журналіст Кацман: Не можна під гаслом "на зло Росії" шкодити здоров'ю своїх людей і економіці своєї країни!

Журналіст Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Перехід на зимовий-літній час обґрунтований економічними причинами – політику сюди приписувати не потрібно. І не потрібно під сумнівними гаслами "на зло Росії" шкодити здоров'ю власних громадян та економіці країни.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи ініціативу парламентаріїв України щодо скасування переведення на "зимовий час".

"Я так давно живу на землі і пам'ятаю, коли ще в радянські часи ввели літній-зимовий час. Це суто економічний захід! Таким чином, ми економимо витрачання електроенергії, тому що люди при переході на зимовий час на годину пізніше прокидаються і починають проявляти активність вже при світловому дні. Цей світловий день підганяють під період найбільшої активності громадян. Також враховуються біоритми людини, тому що ми живемо в специфічній кліматичній зоні, в якій взимку холодно і темно, а влітку – світло і тепло. Враховуючи коливання біоритмів, перехід позитивно впливає на фізичний стан громадянина і додає йому енергії. А економіці країни додає прибутковості. Все, ніякої політики!" - нагадав експерт.

Журналіст пояснив, що такий захід уряд незалежної України просто переніс з радянської практики в нашу дійсність, але "вона економічно і гуманітарно обґрунтована".

Новини за темою: Україна перейде на зимовий час у день виборів

"Хіба ми будемо міняти це тільки тому, що хочемо досадити сусідові? А що ми будемо робити з нераціональним витрачанням електроенергії, люди? З працездатністю громадян? Не потрібно притягувати політику туди, де вона не потрібна!.. Давайте "на зло країні-агресору" знизимо тарифи своїм громадянам тоді або пенсії підвищимо, прирівняємо їх хоча б до мінімального прожиткового мінімуму! Тут хоча б є якась виправдана мотивація ... я взагалі вважаю, що питаннями переведення часу не повинна займатися Верховна Рада. Займайтеся краще контролем уряду і з'ясуйте, куди поділися гроші з ковідного фонду, дорогі парламентарі!" - резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, нещодавно до Верховної Ради України було внесено законопроєкт про відмову від зимового часу "для боротьби з російською агресією". 

Loading...