Журналіст Кацман: Не буває просто "дірки" в Пенсійному фонді - там чиєсь прізвище обов'язково ховається!

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Пенсія не допомога або соціальна послуга громадянину від держави, а відкладена самим громадянином частина зарплати, яку він тимчасово до пенсії передає Державному фонду, - і якщо хтось цю частину відкладених грошей забирає, він є порушником Конституції і законів України, по суті, забирає приватну власність.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зазначив, що чинний прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прийняв Пенсійний фонд з величезною "дірою в кілька сот мільярдів, яка тільки в цьому році збільшилася на 17 млрд грн".

"І щороку кожен прем'єр приймає це без аудиту! Не буває просто дірки в Пенсійному фонді - там чиєсь прізвище обов'язково ховається в цій дірі, і ніхто не хоче провести елементарний аудит, зачитати прізвища, покарати казнокрадів і мародерів", - переконаний Володимир Кацман.

Журналіст акцентував, що держава зобов'язана не просто виплачувати пенсію, а й надавати Пенсіонеру ряд послуг за ті кошти, які ця людина віддавала Пенсійному фонду.

Новини за темою: Краще під подушкою: Чому накопичувальна пенсійна система не спрацює в Україні

"Поясніть прем'єру, що це гроші - відкладена зарплата, а значить, це власність людей, платників податків, і якщо хтось забирає її або каже, що не буде назад ніякого повернення, це порушник, який забирає приватну власність, Конституцію і закони порушує. Хочете страхову або накопичувальну пенсію, розслідуйте грабіж Пенсійного фонду, зробіть перехідний період, захистіть гроші пенсіонерів, Скажіть людям, щоб не платили податків, заводьте на ринок потужні страхові компанії, не робіть так, як було з вкладами людей в банках, що лопнули!.. Якщо ж уряд заявляє, що не платитиме пенсії, то він розписується у власній некомпетентності, такий уряд не має права керувати країною!" - резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, нещодавно Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова під час соціального форуму Ради ООН з прав людини заявила, що пенсію в розмірі нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують близько 80% українських пенсіонерів.

Також раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи перед студентами Львівської політехніки, повідомляв, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій.Loading...