live

Жодного документу під назвою "диплом" Супрун так і не надала, – адвокат

Уляна Супрун

Позов є цілком необґрунтованим, каже юрист

Позов колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо захисту честі і гідності є цілком необґрунтованим.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив адвокат відповідача Сергій Ріпа.

Адвокат заявив, що вважає позов колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляни Супрун цілком необґрунтованим.

"Цю необґрунтованість ми будемо доводити у рамках судового засідання", – зазначив він.

Адвокат наголосив, що озвучена політичним експертом, заслуженим журналістом України Володимиром Кацманом інформація про пані Супрун є правдивою, і це можна довести, оскільки "жодного документу під назвою "диплом" пані Супрун так і не надала і представники не надали документу, який би мав назву "диплом".

"А щодо незаконності призначення – також є певні положення, які, дійсно, вказують на це", – додав Сергій Ріпа.

Новини за темою: Президент повинен зупинити квазімедичну реформу, – Сергій Льовочкін

Адвокат також повідомив, що Уляна Супрун у своєму позові вимагає захисту честі і гідності та вимагає відшкодування моральної шкоди у сумі 80 тисяч гривень. Вона вимагає вважати озвучену інформацію недостовірною, а також вимагає від телеканалу ZIK і Володимира Кацмана її спростування.

Як повідомляли, під Печерським районним судом Києва відбулася акція протесту – люди виступали проти медичної реформи, запровадженої Уляною Супрун, а також вимагали від колишньої в. о. міністерки не тиснути на свободу слова.

Народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович вважає, що Уляна Супрун повинна відповісти за фальшиві ліки, незаконні випробування на українцях, закупівлю медпрепаратів тощо.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський хоче створити колегію за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня 2020 року повинні проаналізувати перебіг медичної реформи.

Loading...