До послаблення карантину в Україні готові лише дві області, - МОЗ

В Україні жоден регіон не готовий до послаблення карантину Фото з відкритих джерел

Майже у всіх регіонах України перевищений показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів

У вівторок, 29 вересня, в Україні майже всі області, крім Херсонської та Кіровоградської, не готові до послаблення карантину. Про це свідчать дані на сайті Міністерства охорони здоров'я. 

Так, наразі у майже всіх регіонах показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень. У середньому в Україні цей показник становить 109,2 при нормі в 40 випадків захворювання. Тоді як у Києві станом на 29 вересня цей критерій становить 149,4.

Найгірший показник динаміки захворюваності наразі у Тернопільській області - 339,3. Найменше у Кіровоградській - 15,9. 

Зауважимо, регіоном зі значним поширенням коронавірусу вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів поспіль;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Новини за темою: Кабмін не планує вносити зміни у режим роботи громадського транспорту на час карантину, - Степанов

Нагадаємо, 28 вересня, в Україні набуло чинності нове карантинне зонування. До червоної зони увійшли Тернопіль і Бережани Тернопільської області.

Напередодні до пом’якшення карантину в Україні була готова Кіровоградська область. Там епідемічні показники не перевищували базовий рівень, встановлений МОЗ. 

Loading...