Зеленський затвердив нацстратегію розвитку безпечного і здорового освітнього середовища в школі до 2025 року

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Проєкт повинні реалізувати протягом 2020-2024 років

Президент України Володимир Зеленський затвердив Національну стратегію розвитку безпечного і здорового освітнього середовища в українській школі. Про це свідчить указ президента України № 195/2020 на сайті Офісу президента.

"З метою забезпечення додержання конституційних прав та свобод дитини, гарантій з охорони дитинства, реалізації прав дітей на освіту, безпечне для життя і здоров'я освітнє середовище, збереження та зміцнення здоров'я підростаючого покоління постановляю:

1. Схвалити Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі.

2. Кабінету Міністрів України щорічно затверджувати план заходів із реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, схваленої цим Указом", — йдеться у тексті указу.

Згідно з документом, метою Національної стратегії є формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки.

Нову стратегію повинні реалізувати протягом 2020-2024 років, а її впровадження забезпечуватиметься в межах компетенції спільними зусиллями державних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Як зазначається, реалізація Національної стратегії здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Новини за темою: Освіта після пандемії: Як зсунуть ЗНО та вступ і які іспити скасують через коронавірус

Нагадаємо, з 1 червня в Києві почнуть працювати дитячі садочки, деякі школи для проведення ЗНО та спортивні заклади. Крім того, відновлять роботу і заклади професійної технічної та вищої освіти, які запрацюють для випускників та абітурієнтів.

Loading...