Зеленський закликав терміново організувати зважування фур через ситуацію на дорогах

Президент України Володимир Зеленський

Українська правда

Температура на дорогах перевищує 28 градусів

В Україні у шести регіонах спостерігається підвищена температура на дорогах через перевантаження фур. У зв'язку з цим президент України Володимир Зеленський закликав терміново організувати роботу зі зважування такого транспорту. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, під час традиційної селекторної наради 14 серпня голова Національної поліції України Ігор Клименко доповів про ситуацію із запобіганням перевантаженню доріг. За його словами, наразі в шести областях України температура перевищує 28 градусів. 

"У таку спеку під вагою фур асфальтне покриття руйнується, тож для збереження доріг поліція обмежує пересування багатотонного й габаритного транспорту в цих регіонах у денний час", - йдеться у доповіді Клименка. 

Новини за темою: Ваговий контроль на дорогах України буде цілодобовим

Своєю чергою президент Володимир Зеленський назвав ситуацію з перевантаженням фур неприпустимою та закликав терміново організувати зважування авто. 

Водночас міністр інфраструктури Владислав Криклій додав, до кінця 2020 року на всіх автошляхах України працюватимуть 54 автоматичних комплекси габаритно-вагового контролю.

Нагадаємо, на початку липня Криклій анонсував прийняття закону про регулювання перевезень, який дозволить уникнути перевантаження на дорогах до кінця цього року. 

Loading...