Зеленський закликав громадян підтримати улюблені кафе і ресторани під час карантину

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент порадив українцям ділитися своїми улюбленими закладами в соцмережах

Президент Володимир Зеленський закликав українців поділитися в соціальних мережах своїми улюбленими закладами, щоб підтримати їх під час карантину. Відповідне відео глава держави розмістив у Facebook.

"Після введення "карантину вихідного дня" я натрапив у соцмережах на кілька дуже хороших ініціатив. Це повідомлення, в яких люди розповідають про свої улюблені кафешки та ресторани, закликають на вихідних замовити там доставку і таким чином підтримати ресторанний бізнес.

На мою особисту думку, крім урядових програм з підтримки, це також дуже класна річ, і вона повинна була стати всеукраїнським флешмобом, такою підтримкою. Але, на жаль, загубилася під лавиною дебатів про ефективність карантину і мемів про великий державний герб. Давайте це виправимо. Розкажіть, будь ласка, в соцмережах про місця, де вам завжди смачно і де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином", - закликав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський анонсував виплати ФОПам, які постраждали від посилення карантину

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що незабаром до Верховної Ради планують внести законопроєкти, які передбачають виплати компенсацій за сплату єдиного соціального внеску для бізнесу, який постраждав через посилення карантину.

Loading...