live

Зеленський закликав Кабмін передати 23 тонни іграшок, які застрягли на митниці, у дитбудинки та лікарні

Перед цим їх мають перевірити на безпечність

Володимир Зеленський з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський розпорядився перевірити на безпечність і передати "23 тонни радості та щастя" дітям. Про це він написав у Telegram.

За його словами, наприкінці 2019 року до Чорноморського рибного порту надійшов контейнер, який був заповнений дитячими іграшками та іграми для розвитку, проте підприємство, яке повинне було розмитнити товар, відмовилося від нього на користь держави.

"Загальна вага вантажу – понад 23 тонни. Для чиновників це просто статистика. А для дітлахів – це 23 тонни радості та щастя. Вважаю, що іграшки не мають припадати пилюкою на митних складах чи ще гірше – "по-тихому" розпродаватися недобросовісними особами", - зазначив Володимир Зеленський.Голова держави закликав, щоб Кабінет Міністрів України розпорядився провести всі необхідні перевірки, зокрема щодо безпечності іграшок та передати їх дитячим будинкам, дитячим лікарням, соціально незахищеним сім'ям та дітям українських військових.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні створять меморіал першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку, який помер 31 січня у 2018 році. Крім того, він зазначив, що держава візьме на себе фінансування, про яке вже домовилися з урядом.Loading...
Loading...
Loading...