Зеленський заявив, що Україна передала списки на обмін утримуваними та чекає відповіді

Володимир Зеленський Українська правда

Президент додав, що питання обміну утримуваними порушуватиметься на наступному засіданні ТКГ

Україна передала списки для обміну утримуваними особами спецпредставнику ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Хайді Грау. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час брифінгу на КПВВ "Щастя" на Луганщині, який транслював телеканал ZIK.

"Ми передали на сьогодні пані Хайді Грау списки з нашої сторони, списки всі ці узгоджені, чекаємо відповіді від другої сторони", - зазначив глава держави.

Він також зауважив, що питання обміну порушуватиметься на засіданні Тристоронньої контактної групи, яке заплановано на вівторок та середу, 10-11 листопада.

Новини за темою: Зеленський назвав дату зустрічі радників "нормандської четвірки"

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Міжнародного комітету Червоного Хреста Петера Маурера з проханням допомогти з отриманням списків від іншої сторони для пришвидшення обміну за формулою "всіх на всіх".

До слова, у жовтні координатор ОБСЄ в гуманітарній групі ТКГ Тоні Фріш повідомив, що українська сторона передала в Тристоронню контактну групу (ТКГ) список з чотирьох категорій утримуваних осіб для обміну.

Loading...