Зеленський заявив, що країна відкриє кордони для іноземних туристів після завершення пандемії

Володимир Зеленський

Офіс президента

Президент відзначив фантастичну природу в Черкаській області

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Черкаську область заявив, що державні кордони для іноземних туристів відкриються після завершення пандемії коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За словами глави держави, після завершення пандемії коронавірусу Черкаська область і вся Україна "радо відкриють свої кордони усім своїм гостям".

"Йдеться не лише про прекрасне місто Умань. Черкащина багата унікальними місцями та дійсно фантастичною – я це бачив учора й сьогодні – природою. Це саме та земля, де можна відчути та зрозуміти справжній український дух", - сказав Володимир Зеленський.

Він також згадав гетьманську столицю Чигирин, де розташовувалася фортеця Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Павла Тетері та Петра Дорошенка.

"Це земля лицарів Холодного Яру. І, звичайно, земля, де народився й похований справжній український велетень слова, думки, волі та духу – Тарас Григорович Шевченко. Я щиро бажаю злагоди та процвітання вашій чудовій землі", - додав президент.

Новини за темою: Кабмін розширив список іноземців, яким можна в'їжджати в Україну

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України вирішив закрити український кордон для в'їзду іноземців з півночі 28 серпня, тобто на добу раніше, ніж було заплановано. Заборона діятиме до півночі 28 вересня.

Loading...