Зеленський заговорив про можливість експорту медичних масок

Володимир Зеленський Офіс президента

Таку ідею підтримав і головний санітарний лікар Віктор Ляшко

Президент Володимир Зеленський припустив, що незабаром Україна може дозволити продаж медичних масок за кордон, оскільки ситуація із наповненням лікарень та аптек це дозволяє. Про це він заявив під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області, повідомляє "РБК-Україна". 

"З приводу лікарень, які приймають хворих COVID-19, - у нас там все нормально (з масками, - ред.). З приводу аптек, мені здається, теж вже непогано. Давайте ми подивимося на цю ситуацію... Може, вже прийшов час", - зазначив президент і додав, що країна повинна бути готовою до другої хвилі коронавірусу.

Новини за темою: На Закарпатті після масових гулянь зафіксували спалах коронавірусу COVID-19

Позитивно відреагував на таку ідею головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він припустив, що Кабмін може дозволити квотний продаж масок за кордон найближчим часом.

"Ми зараз якраз і збираємо потребу по всіх закладах охорони здоров'я для того, щоб вони чітко сказали план, який вони передбачають щодо закупівлі засобів індивідуального захисту. Як тільки вони нададуть цю потребу, ми оцінюємо разом з Мінекономіки власне виробництво і, можливо, найближчим часом дозволимо квотний принцип продажу та експорту масок", - пояснив Ляшко. 

Новини за темою: В Україні знову зростає кількість нових випадків коронавірусу: За минулу добу зафіксовано 807 заражень

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар України, заступник голови МОЗ Віктор Ляшко озвучив головну умову для перемоги України над COVID-19.Loading...