live

Зеленський: За минулий тиждень у зоні проведення ООС загинули двоє бійців, восьмеро – поранені

Президент висловив співчуття родичам загиблих та побажав швидкого одужання пораненим бійцям

Президент України Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в умовах боротьби із коронавірусом ми не можемо забувати про боротьбу на Донбасі, адже протягом минулого тижня у зоні проведення Операції об'єднаних сил загинули двоє бійців, а восьмеро були поранені. Про це він сказав у своєму зверненні до українців, яке транслював телеканал ZIK

Під час виступу Зеленський наголосив, що, окрім боротьби із коронавірусом, в Україні триває збройний конфлікт і на Донбасі, про який ми не маємо права забувати. 

"Ми не маємо права забувати, що, окрім боротьби з невидимим ворогом, у нас іде війна на сході. За минулий тиждень у зоні проведення Операції об'єднаних сил, на жаль, загинули двоє наших бійців та восьмеро отримали поранення. Мої щирі співчуття родинам загиблих та побажання найскорішого одужання усім пораненим. Дякую українським воїнам за вашу службу!" - зазначив президент. 

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ України заявили, що незаконні збройні формування сприймають глобальну загрозу коронавірусу COVID-19 як сприятливий час для ескалації.

Loading...