Зеленський: Всі "структурні маяки" для перегляду програми з МВФ виконані

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент нагадав, що була затверджена низка реформа

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна виконала всі умови для перегляду програми з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

За словами президента, Україна та МВФ "мають міцну довіру і тісно працюють, щоб якомога швидше прийняти місію". Він нагадав, що була затверджена реформа митниці та податкової служби, Міністерство фінансів і Національний банк активно працюють над зменшенням частки непрацюючих кредитів в банківській системі.

"На сьогодні всі структурні маяки, передбачені для перегляду програми МВФ, виконані", - сказав Зеленський.

Своєю чергою директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва відзначила швидку реакцію і заходи, прийняті українською владою після рішення КСУ та позитивно оцінила роботу команду українського прем’єра.

Новини за темою: Чи отримає Україна черговий транш МВФ до кінця року: У "Слузі народу" розповіли про перемовини у Вашингтоні

Нагадаємо, раніше очільник Національного банку України Кирило Шевченко заявив, що дати перебування місії Міжнародного валютного фонду в Україні будуть відомі після вирішення низки питань, які турбують МВФ. За словами Шевченка, цілком імовірно, що візит відбудеться до кінця поточного року.

 

Loading...