Зеленський у Львові заявив про погашення заборгованості перед гірниками з шахти "Надія"

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

На погашення заборгованості перед шахтарями було виділено 50 млн гривень

Ми повністю закрили заборгованість перед шахтарями, а це 50 млн гривень шахти "Надія". Про це під час брифінгу у межах робочої поїздки до Львова, який транслював телеканал ZIK, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні проголосували наші депутати дуже важливий законопроєкт, зміни до бюджету. Ми закриваємо повністю заборгованість перед шахтарями, а це 50 млн шахти "Надія". Я з ними спілкувався. Зрозуміло, грошей мало, грошей, чесно кажучи, немає, але на заробітну плату там, на робочі місця ми повинні завжди знаходити. 

Окрім цього, також у рамках нашої програми "Велике будівництво" ми сьогодні цим голосуванням збільшили гроші на будівництво місцевих доріг для Львівщини ще на 589 млн. Це збільшення тільки на цей рік. Не "тільки" - мається на увазі, що в наступному році теж буде. Тому це теж дуже важливо. Ми бачимо рекордну кількість будування доріг у Львівській області. Уже будується 250 км нових доріг на Львівщині, побудована дорога важлива на Східницю", - сказав Зеленський.

Президент також зауважив, що нардепи підтримали виділення 30 млн на будівництво мосту в Східниці. 

Разом з тим він зазначив, що проведе зустріч з ректорами та науковцями області.

"Буде сьогодні зустріч у нас з ректорами Львівщини, з науковцями. Я знаю, що було проблемне питання – побудувати гуртожиток на території університету (ЛНУ ім. І. Франка, – ред.). Проголосували сьогодні ці зміни до бюджету. 50 млн грн вже виділено зараз на всі ці роботи", - додав Зеленський.

Новини за темою: "Отримують менше, ніж охоронці в АТБ". Гірники шахт Коломойського і Ахметова 11 день продовжують страйк

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Львівській області 26 гірників шахти "Надія" не виходять на поверхню. Вони вимагають виплати своєї зарплати, яку їм не платять вже п'ять місяців. Гірники налаштовані рішуче та анонсували підземне голодування у випадку, якщо влада не знайде механізм вирішення кризової ситуації.

Loading...