Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Зеленський створив національний природний парк "Королівські Бескиди"

Володимир Зеленський Офіс Президента

Національний природний парк створять у Львівській області

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №526/2020 "Про створення національного природного парку "Королівські Бескиди". Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, документ спрямований на збереження, відтворення, ефективне використання природних комплексів Українських Карпат, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

"Національний природний парк "Королівські Бескиди" створюється у Львівській області. До його території мають включити майже 9 тис. га комунальних земель, що перебувають у підпорядкуванні "Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства "Галсільліс", а саме: 8691 гектар, що вилучається та надається національному природному парку в постійне користування, та 306 гектарів у межах Дністрянського лісництва, що включаються до його території без вилучення у землекористувача", - зазначили в ОП.

Своєю чергою, Кабінет міністрів має забезпечити затвердження у шестимісячний строк Положення про національний природний парк "Королівські Бескиди".

Крім того, уряд повинен передбачати у проєкті закону про державний бюджет України на 2021 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування парку "Королівські Бескиди".

Новини за темою: Зеленський підписав указ про запровадження в Україні нового професійного свята

Нагадаємо, раніше у селі Звенигород Львівської області на місці давньої княжої столиці створили історико-культурний парк "Древній Звенигород". Проєкт є одним із переможців конкурсу проєктів регіонального розвитку Мінрегіону, на його реалізацію виділили близько 12 млн грн у межах секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Loading...