Зеленський розгляне петицію про скасування обов'язкової вакцинації та примусового тестування в Україні

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

За 17 днів петиція набрала 25 124 підписи

Електронна петиція про скасування обов'язкової вакцинації в Україні набрала необхідні 25 тисяч підписів. Тепер її зобов'язаний розглянути президент Володимир Зеленський. Про це свідчить інформація на президентському сайті петицій.

Зазначається, що ініціатива під назвою "Не допустити примусового тестування та вакцинації" станом на 20:00 набрала вже 25 124 підписи. На те, щоб ініціативу підтримала достатня кількість людей, знадобилося 17 днів з 90 можливих.

"Чинне законодавство передбачає виключно згоду пацієнта на будь-яке медичне втручання! А тому, просимо не допустити можливості примусового тестування або вакцинації громадян України, враховуючи ті чи інші карантинні заходи, забезпечивши їх природне право на особисту недоторканність та повагу до гідності особи", - йдеться в тексті петиції.

Як відомо, на даний момент в Україні обов'язковими є щеплення від гепатиту B, туберкульозу, кору, паротиту і краснухи, дифтерії та правця, кашлюку, поліомієліту та HIB-інфекції.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в першому кварталі 2020 року рівень імунізації від кору, паротиту і краснухи серед українців впав на 20%.

Loading...