Зеленський разом з Міхалком відвідав військовий госпіталь: Пораненим зіграли "Воїнів світла"

Президент України вручив військовим державні нагороди

Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою та лідером гурту "Ляпіс 98" Сергієм Міхалком побував у Головному військовому клінічному госпіталі в Києві, де відвідав поранених військових. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, голова держави поцікавився, чи надається пораненим вся необхідна допомога. У свою чергу, медики розповіли про стан військових, які отримали важкі поранення на передовій, та про їхнє лікування.

Захисників, що проходять лікування, також привітав музикант Сергій Міхалок зі своїм гуртом. Вони виконали композицію "Воїни світла" та вручили подарунки.

"Ми написали пісню, яка стала неофіційним гімном Майдану. В Україні сьогодні День Незалежності, а в нашій країні (Білорусі, - ред.) зараз люди теж борються і співають такі ж пісні. Сподіваємося, що ви всі одужаєте. І ви будете жити, як і ми, у мирній прекрасній країні", – сказав Сергій Міхалок.

Крім того, президент України Володимир Зеленський вручив військовим державні нагороди.

Новини за темою: Онлайн-марафон, урочиста хода, але без параду: Як Україна святкуватиме день Незалежності

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський заявив, що в день, коли вся Україна відзначає 29-ту річницю Незалежності, на сході країни 29 днів поспіль немає бойових втрат.

Loading...