Зеленський призначив суддею ОАСК учасника "Фабрики зірок" Гарника

Кирило Гарник Фото з відкритих джерел

Кирило Гарник розпочав суддівську кар'єру у 2011 році

Президент України Володимир Зеленський призначив Кирила Гарника на посаду судді Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК). Відповідний указ було розміщено на сайті Офісу президента

"Відповідно до частини п'ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу ХV "Перехідні положення" Конституції України постановляю: призначити Гарника Кирила Юрійовича на посаду судді Окружного адміністративного суду міста Києва", - йдеться в указі від 22 вересня 2020 року. 

До слова, Кирило Гарник працює суддею щонайменше 9 років. Так, у 2011 році тодішній президент Віктор Янукович призначив його на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду строком на 5 років. 

За даними Prosud, у 2013 році Гарника перевели до ОАСК. У 2016 році його повноваження були припинені, однак він продовжував обіймати цю посаду.

Новини за темою: Зеленський призначив понад 30 суддів місцевих загальних судів

До початку суддівської кар'єри Кирило Гарник пробував себе у шоу-бізнесі. Так, у 2004 році 21-річний чоловік брав участь у російському проєкті "Фабрика зірок-5".  

Кирило Гарник Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський здійснив масштабне призначення в судовій системі та затвердив 34 кандидатури у місцеві загальні суди.

Loading...