live

Зеленський продовжив використання в Україні експериментальних ліків проти COVID-19

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Документ дозволяє застосовувати незареєстровані ліки, які пройшли необхідні дослідження

У четвер, 25 червня, президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо продовження застосування експериментальних препаратів для лікування коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

"Президент підписав Закон "Про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" щодо продовження строку дії у зв'язку із загрозою зростання захворюваності населення на коронавірусну хворобу (COVID-19)" № 737-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 19 червня 2020 року", – йдеться у повідомленні. 

Так, цей документ надає доступ до ліків, які необхідні хворим на COVID-19 пацієнтам. Зокрема, йдеться про препарати, які не є зареєстрованими, однак вже пройшли дослідження щодо їхньої безпечності та ефективності. 

Новини за темою: У МОЗ розповіли про випробування українського препарату від коронавірусу

Крім цього, ці ліки рекомендовані офіційним органом США, країн – членів Європейського Союзу, Великої Британії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Китайської Народної Республіки, Держави Ізраїль. 

Зазначається, що підписаний закон продовжує застосування цієї практики в Україні до 1 січня 2021 року. Відповідний документ набирає чинності 26 червня. 

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оновило протокол лікування COVID-19 та затвердило новий лікарський засіб, який можна використовувати хворим на коронавірус.

Loading...