Зеленський про скорочення фінансування армії у 2021 році: Я не дозволю цього зробити

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент підкреслив, що у 2020 році бюджет на армію став найбільшим за всю історію України

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що у 2021 році уряд не скорочуватиме фінансування армії. Відповідна заява прозвучала під час послання до Верховної Ради, яке транслював телеканал ZIK.

"Настання миру в Україні не означає, що ми перестанемо дбати про армію. Навпаки, лише сучасне та боєздатне військо буде гарантом подальшого миру та запорукою безпеки України. І не розганяйте, будь ласка, "зраду", що у 21-му році ми скоротимо кошти на військо. Не тому, що бюджет ще не прийнято. А тому, що я не дозволю цього зробити. Як мінімум, ці кошти залишаться на рівні цього року. Тобто понад 117 мільярдів гривень", - сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що у 2020 році бюджет на армію став найбільшим за всю історію України.

Разом з тим український лідер нагадав, що Конгрес США затвердив Україні військову допомогу на суму 250 мільйонів доларів.

"У Великій Британії ми підписали угоду на 1 мільярд 250 мільйонів фунтів стерлінгів для зміцнення Військово-морського флоту України. Ми отримали та очікуємо на додаткові швидкісні катери класу "Айленд". Спільно з Туреччиною ми будемо виробляти корвети, двигуни та військові дрони, розвивати системи ПВО", - додав Зеленський.

Новини за темою: Амністія на Донбасі не буде стосуватися всіх, і її не варто боятися, - Зеленський

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що режим припинення вогню на Донбасі триває 86-й день поспіль, що є найдовшим за роки війни, і це дає надію на мир.Loading...