Зеленський пообіцяв Вінниці сучасний аеропорт

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент зауважив, що у 2020 році на всі проєкти по аеропортах не вистачило грошей через пандемію COVID-19

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за його каденції у Вінниці з’явиться сучасний аеропорт. Відповідну заяву він зробив під час робочої поїздки до Вінницької області, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту в Вінниці. А ось чому люди, які виросли у вас, стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони до цього моменту не будували аеропорт у Вінниці - це їм треба ставити це питання", - сказав Зеленський.

Президент зауважив, що у 2020 році на всі проєкти по аеропортах не вистачило грошей через пандемію COVID-19. Проте у 2021 році влада почне розбудову злітно-посадочних смуг й терміналів в різних містах країни.

"Я поставив завдання міністру інфраструктури. У нього є план пріоритетних аеропортів, які будуть будуватися", - додав Зеленський.

Новини за темою: Україна та Словаччина підписали угоду про відновлення роботи аеропорту "Ужгород"

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що з 2021 року в програму "Велике будівництво" будуть додані аеропорти та за 2-3 роки вдасться реконструювати всі аеродроми, які потрібні Україні.

Loading...