Зеленський пообіцяв квартири морякам з Криму, які не зрадили Україні у 2014 році

Українські моряки отримають понад 70 квартир

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україні, отримають квартири, оскільки їх соціальне забезпечення є одним з головних завдань. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, під час урочистостей в Одесі з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України голова держави виголосив промову. Він зазначив, що українські моряки отримають понад 70 квартир. Це, зокрема моряки з Криму.

"Найголовніше, про кого ми завжди повинні пам'ятати та піклуватися, – це люди. Це наші військові моряки, їхні родини, гідне матеріальне та соціальне забезпечення для них. Це – завдання номер один. Мені соромно, що за весь цей час вони не отримали від держави гідної подяки. Але я радий, що нарешті справедливість перемогла. Я зроблю все, щоб українські моряки відчували, що вони є справжніми супергероями, які дуже потрібні Україні", - зазначив Володимир Зеленський.

Новини за темою: МЗС 22 травня подасть меморандум до трибуналу ООН проти Росії через захоплення українських моряків

Раніше повідомлялося, що українським морякам, яких раніше утримували в РФ після затримання у Керченській протоці, надали статус учасників бойових дій.Loading...