Зеленський пояснив, для чого йому потрібне загальнонаціональне опитування

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Він хоче почути думку мільйонів людей, а не вибірки із двох тисяч

Президент України Володимир Зеленський пояснив, для чого, вирішив провести загальнонаціональне опитування у день місцевих виборів 25 жовтня. Про це йдеться на сайті Офісу президента.

"Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей. Тому що народовладдя – це те, що я обіцяв у своїй передвиборчій програмі. Готовий до другого читання проєкт закону про референдум. Тому такі питання для мене дуже важливі особисто", – сказав Зеленський.

Він також додав, що це опитування не матиме жодних юридичних наслідків, але думка громадян дасть йому як Президенту України додатковий аргумент ініціювати відповідні зміни до законодавства.

Новини за темою: Суд просять визнати незаконним всеукраїнське опитування Зеленського

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

14 жовтня голова держави оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах.

Наступного дня, Зеленський назвав друге питання, яке стосуватиметься створення на Донбасі вільної економічної зони.

А у п'ятницю, 16 жовтня, президент оприлюднив фінальні три питання всенародного опитування.Loading...