live

Зеленський подякував президенту Фінляндії за "виведення з тіні" трудової міграції

Президент України заявив про інтерес до співпраці між двома державами у сфері менеджменту лісового господарства

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо обговорив питання залучення українців до сезонних робіт в аграрному секторі. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, Нііністьо подякував українській стороні за ефективну взаємодію в питанні забезпечення участі громадян України у сезонних аграрних роботах у Фінляндії.

"Хочу підтвердити, що наша позиція базується на гарантуванні умов безпеки українців у зв'язку з пандемією COVID-19, а також на виведенні з тіні процесу трудової міграції, встановленні чітких і прозорих рамок для легального працевлаштування українців за кордоном. Дуже ціную, що з Фінляндією домовлено про легальні контракти на понад три місяці, оформлення медичного страхування та комфортного проходження карантину", – зазначив  Зеленський.

Новини за темою: Данія, Фінляндія та Норвегія відкриють кордони для європейських країн, крім Швеції

Також під час розмови президент України зауважив, що сезонна співпраця стає важливим напрямком взаємодії між державами, та підтвердив зацікавленість української сторони у започаткуванні діалогу у сфері менеджменту лісового господарства.

"Україна передала на розгляд фінляндської сторони проект міжурядової угоди про працевлаштування та співпрацю у сфері трудової міграції. Прошу вашого сприяння у прискоренні підготовки цього документа до підписання", – заявив Зеленський.

Окрім цього, президенти зауважили конструктивну взаємодію в питанні забезпечення своєчасного повернення додому громадян обох держав у період дії карантину.

Новини за темою: Попри закриття кордонів українські заробітчани повертаються на роботу до Фінляндії

Нагадаємо, протягом минулої суботи, 16 травня, в Україну евакуювали понад 180 пасажирів зі Сполучених Штатів, Кіпру та Фінляндії. 

 

 

Loading...