Зеленський підтримав італійське ноу-хау на час виходу з карантину

Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції і носіння масок

Президент Володимир Зеленський заявив, що необхідно страхувати всіх медиків на передовій, і що він підтримує ідею залучення волонтерів на час виходу з карантину, як це зробили в Італії. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Ми говорили про хороший приклад Луганської облдержадміністрації, яка застрахувала всіх медиків, котрі працюють на передовій. Я вже наголошував, що це треба втілити по всій Україні. Будь ласка, зберіть усі документи, які дадуть зрозуміти, коли наші лікарі будуть застраховані", - сказав президент.

Зазначається, що про новацію Італійської Республіки із залучення волонтерів для допомоги у дотриманні заходів безпеки розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зеленському ця ідея сподобалась, і він підтримав її втілення в Україні. За словами президента, волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції і носіння масок.

В ОПУ відзначили, що в Україні за останню добу кількість тих, хто одужав від коронавірусу перевищила кількість тих, хто захворів (341 та 339 осіб відповідно). За словами Зеленського, ця мінімальна перевага та зменшення кількості хворих навіть при збільшенні тестувань свідчать про позитивну тенденцію на шляху до подолання епідемії.

Новини за темою: Google допоможе медикам знайти готелі, де вони могли б переночувати

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що протягом минулої доби COVID-19 підтвердили ще в 58 киян, 16 з них - медики.

Loading...