Зеленський підписав закон щодо спрощення роботи ФОПів

Фізичним особам-підприємцям спростять ведення обліку

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає спрощення ведення обліку для ФОПів, доступу до електронного кабінету платника податків та розширення його функціоналу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що документ скасує обов'язкову книгу обліку доходів для ФОП, а її облік можна буде вести в паперовій чи електронній формі, з зазначенням суми доходу за місяць. Проте форма буде визначена Міністерством фінансів.

Крім того, відтепер буде скасовано договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті, а в ньому відображатимуться податкові повідомлення.

Водночас, закон полегшує умови податкових перевірок, адже буде усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи й інші відшкодування.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про введення електронної форми ще одного документа

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві соціальної політики попередили, що з вересня цього року уряд припиняє виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям. 

Пізніше стало відомо, що Кабінет міністрів України скоротив виплати на дітей ФОПів на 48,4 млн грн, щоб перенаправити ці кошти на іншу бюджетну програму.

Loading...