Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування дітей загиблих захисників України

Володимир Зеленський Офіс президента

Відповідний закон Верховна Рада ухвалила на засіданні 5 листопада

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України" № 978-ІХ. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, документ має на меті підвищити рівень соціального захисту дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти чи померли, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

Новини за темою: Зеленський створив національний природний парк "Королівські Бескиди"

Як зазначається, закон закріплює загальнообов'язкову норму, відповідно до якої органи державної влади та місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, повинні забезпечувати безоплатним харчуванням дітей загиблих героїв.

Новини за темою: Зеленський підписав указ про запровадження в Україні нового професійного свята

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я розробило проєкт постанови КМУ "Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку". 

Loading...