Зеленський підписав указ щодо святкування Дня Незалежності: Що заплановано

Володимир Зеленський Telegram Офісу президента

Кабміну доручено розробити та забезпечити реалізацію заходів з урахування вимог проти поширення COVID-19

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 "Про відзначення 29-ї річниці Незалежності України", який визначає проведення урочистих заходів 23 і 24 червня. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням,  23 серпня, у День Державного прапора України, в столиці та інших населених пунктах, а також у закордонних дипломатичних установах України, військових частинах мають бути проведені офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора.

Щодо 24 серпня, то в цей день  в Києві, інших населених пунктах передбачається проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників ООС/АТО та громадськості.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про підтримку кіновиробництва

Окрім цього, у День Незалежності буде проведено церемонії покладання квітів до пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників ООС/АТО.

Як зазначається, указ передбачає проведення тематичних культурно-мистецьких, медійних, виставкових та інших заходів з донесення громадянам інформації про важливі події та персоналії української історії, досвід національного державотворення.

Також Кабінету міністрів доручено організувати церемонії вручення державних нагород, заохочувальних відзнак особам, які зробили значний внесок у здобуття незалежності України, захист її суверенітету й територіальної цілісності.

Новини за темою: День Незалежності, три Спаси та пік зорепаду Персеїди: Свята та цікаві явища серпня-2020

Нагадаємо, раніше стало відомом, що "Укрзалізниця" до Дня Незалежності України призначила два додаткові поїзди на 21, 22 та 24 серпня.

Loading...