Зеленський підписав указ про запровадження в Україні нового професійного свята

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Свято стосуватиметься працівників системи фінмоніторингу

Президент України Володимир Зеленський установив в Україні професійне свято – День працівника системи фінансового моніторингу, яке відзначатиметься 28 листопада. Відповідний указ оприлюднила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що рішення було прийняте у зв’язку з внеском працівників цієї сфери у запобігання "відмиванню" доходів. "Ураховуючи значний внесок працівників системи фінансового моніторингу в утвердження статусу України як надійного партнера міжнародної спільноти у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, на підтримку ініціативи Кабінету міністрів України постановляю: установити в Україні професійне свято – День працівника системи фінансового моніторингу, яке відзначати щороку 28 листопада", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Зеленський підписав указ, який відкриває нові можливості для освіти держслужбовців

Нагадаємо, у вересні президент України Володимир Зеленський підписав указ про запровадження в країні ще одного офіційного свята – Дня виноградаря і винороба. Його відзначатимуть щороку в другу неділю листопада.

Loading...