Зеленський назвав три фінальні питання загальнонаціонального опитування

Володимир Зеленський Офіс президента України

Питання стосуються кількості народних депутатів, медичного канабісу та Будапештського меморандуму

Президент України Володимир Зеленський назвав три останні питання загальнонаціонального опитування, яке пройде під час голосування на місцевих виборах. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Відтак, наступними будуть такі запитання:

  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  • Чи підтримуєте ви легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

"Відповісти на них громадяни зможуть 25 жовтня на своїх виборчих дільницях. Також глава держави закликав залишати в коментарях на офіційних сторінках питання, які варто включити до наступних опитувань", - додали у пресслужбі.

Новини за темою: Всеукраїнське опитування від Зеленського: Навіщо насправді питати про корупцію та Донбас і кому це потрібно

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

Пізніше в мережі почали активно поширювати "опитувальник Зеленського" з усіма п'ятьма питаннями, які будуть поставлені на Всеукраїнському опитуванні в день проведення місцевих виборів 25 жовтня.Loading...