Зеленський назвав причину зростання хворих COVID-19

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

За словами президента, більше хворих фіксується через місцеві вибори

Президент України Володимир Зеленський вважає, що зростання кількості хворих на коронавірус в Україні пов’язано з початком політичної активності напередодні місцевих виборів. Про це він заявив під час візиту на Рівненщину.

"Ми бачимо соціологію, який вплив має ця політична ейфорія, цей політичний цирк. Вони (політики - ред.) хочуть подобатися всім людям, які живуть в тому чи іншому місті, населеному пункті. Але зараз ми бачимо понад 4 тисячі (хворих коронавірусом - ред.). Це іграшки, які більш ніж на тисячу відсотків збільшили кількість хворих", - сказав Зеленський.

Зазначимо, що напередодні головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що причиною зростання кількості хворих на коронавірус в Україні стало нехтування карантином та його правилами. У зв’язку з цим, МОЗ починає підготовку додаткових місць у лікарнях для хворих COVID-19, оскільки Україна впевнено наближається до антирекорду за госпіталізованими.

Новини за темою: Жорсткі карантинні заходи збили першу хвилю коронавірусу, - Зеленський

Нагадаємо, що другий день поспіль в Україні антирекорд щодо коронавірусу. Так, станом на ранок 1 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 213 028 випадків коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу зафіксовано 4 069 нових випадків, 2 083 пацієнти одужали, а 64 особи померли.

Loading...