Зеленський наполягає на створенні програми страхування від COVID-19 для медиків

Володимир Зеленський Офіс президента України

Також президент занепокоєний високим відсотком завантаженості ліжок в лікарнях

Президент України Володимир Зеленський вимагає розробити в Україні програму страхування лікарів від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це глава держави сказав під час селекторної наради, повідомляє Офіс президента.

"Мене турбує високий показник завантаженості ліжок у медичних закладах. Цього місяця Національна служба здоров'я України законтрактувала додатково 23 лікарні. За умови зростання кількості хворих ми маємо бути впевнені, що є достатньо ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях", – сказав Володимир Зеленський і наголосив, що вимагає розробки програми страхування лікарів від COVID-19.

Новини за темою: Коронавірус в Україні забрав життя ще однієї дитини, - Степанов

Як зазначається, у МОЗ доповіли, що проводять ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень. Нині в Україні 15,5 тис. ліжок у лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тис. – вільні.

Новини за темою: Роботодавці повинні організувати роботу у віддаленому режимі для максимально можливої кількості працівників, - МОЗ

Нагадаємо, станом на ранок 19 жовтня в Україні зафіксовано 303 638 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу підтвердили 4 766 нових випадків зараження. Loading...