Зеленський нагородив 22 пожежників, які гасили вогонь у Чорнобильській зоні

Володимир Зеленський прибув у Чорнобильську зону Офіс президента

За словами президента, вогонь у Зоні відчуження знищив понад одинадцять тисяч гектарів лісу

У неділю, 26 квітня, президент України Володимир Зеленський нагородив 22 працівників рятувальної служби, які гасили лісову пожежу в Чорнобильській зоні. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, глава держави прибув у Чорнобильську зону в рамках робочої поїздки. Зокрема, Володимир Зеленський облетів на гелікоптері ділянку, яка постраждала внаслідок пожежі, та зустрівся з рятувальниками. 

"Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з гвинтокрила, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої", – звернувся президент до працівників ДСНС України. 

За словами Зеленського, пожежа в Чорнобильській зоні знищила понад одинадцять тисяч гектарів лісу. 

"Тільки там, на висоті, розумієш, яка складна у вас професія. Від усього українського народу вдячний вам за результат", – додав глава держави. 

До слова, станом на 26 квітня у Зоні відчуження продовжується гасіння пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в пройдених вогнем очередках.

Нагадаємо, нещодавно Державна служба з надзвичайних ситуацій показала, в яких умовах рятувальники борються із пожежами в Чорнобильській зоні.Loading...