Зеленський хоче створити у Києві штаб-квартири з протидії дезінформації та пропаганді

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент наголосив, що у динамічному світі вже немає такого поняття, як "чужа війна"

Україна готова створити у столиці штаб-квартири міжнародного офісу з протидії дезінформації та пропаганді. Про це, виступаючи на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, заявив президент Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

Президент наголосив, що у динамічному світі вже немає такого поняття, як "чужа війна". У зв’язку з цим, за його словами, треба зважати на інформаційні загрози світу, коли дезінформація та фейк-ньюз можуть впливати на світові ринки, біржі та навіть виборчий процес.

"Україна як одна з держав, яка з 2014 року активно протидіє пропаганді та інформаційним атакам, готова ініціювати створення в Києві штаб-квартири міжнародного офісу з протидії дезінформації та пропаганді", – сказав Зеленський.

Новини за темою: У Києві викрили мережу ботоферм на 3,5 тис. акаунтів

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України виявила та блокувала у Києві та Запоріжжі роботу так званих "ботоферм" Російської Федерації. Зловмисники, використовуючи SIM-картки українських та іноземних операторів мобільного зв’язку, створювали та продавали через заборонені в Україні платіжні системи РФ анонімні віртуальні акаунти для поширення фейкових новин про політичну ситуацію в Україні.

Loading...