Зеленський хоче, щоб за порушення карантину карали жорсткіше

Володимир Зеленський

Офіс президента

Президент підкреслив, що відповідне рішення має ухвалювати Верховна Рада

Президент України Володимир Зеленський вважає за потрібне посилити відповідальності за недотримання карантинних заходів. Про це він сказав в інтерв'ю "Осінь-2020: перемоги та виклики".

"Наші люди, я вважаю, дуже розслабилися. Я розумію, що вони втомилися від COVID-19, це зрозуміло, але не носити маску неправильно. Зміни до законодавства з приводу штрафів, я вважаю, повинні бути. Я вважаю, що кожна виважена людина повинна знати, що якщо вона не носить маску, одразу можна штрафувати, а не адмінпротокол, який виписує поліцейський, а потім у суді воно все розбивається", — зазначив глава держави.

Президент підкреслив, що рішення має ухвалювати Верховна Рада, але додав, що "ніхто перед виборами нічого не хоче робити".

"Небезпечніше за неносіння масок є збирання 20-30 тис. людей одночасно на концертах у Дніпрі, Одесі, Харкові. Саме в цих областях пішла хвиля захворюваності.

Там заведені кримінальні справи, після чого ці кримінальні справи беруть голови тих чи інших міст України собі в риторику, я маю на увазі, що виходять і кажуть: "Через те, що вибори, мене хочуть скинути", а не через те, що через нього загинула велика кількість людей", — наголосив Володимир Зеленський.

Новини за темою: Спершу Полякова, тепер - Білик: У Харкові поліція відкрила ще одне провадження через порушення карантину

Нагадаємо, станом на ранок 22 жовтня в Україні зафіксовано 322 879 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 7053 нових випадки, 116 людей померли, 2679 осіб подолали хворобу.Loading...