Зеленський доручив правоохоронцям боротися з перевантаженими фурами

Кореспондент

За словами президента, паралельно з терміновими заходами, спрямованими на боротьбу з перевантаженістю доріг, необхідно розробити і програму реформи Укртрансбезпеки

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням вантажівками габаритно-вагових обмежень на українських дорогах. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, в останні кілька років майже кожна друга фура, що їздить українськими автошляхами, перевантажена. Проблему з перевантаженими фурами фіксують уже навіть на нових дорогах, які почали споруджувати в межах програми "Велике будівництво".

Тому він доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити можливість виконання Нацполіцією функції Укртрансбезпеки щодо контролю габаритно-вагових обмежень. Також президент запропонував долучитися до протидії перевантаженості доріг і Службі безпеки України.

"Я хотів би, щоб ви організували спільну роботу зі Службою безпеки України: вжити всіх заходів запобігання порушенню норм габаритно-вагового контролю, перш за все на дорогах загального користування", – звернувся Зеленський до очільника МВС.

За словами президента, паралельно з терміновими заходами, спрямованими на боротьбу з перевантаженістю доріг, необхідно розробити також програму реформи Укртрансбезпеки.

Нагадаємо, торік в Україні набув чинності законопроєкт, який передбачає збільшення штрафів за порушення вимог габаритно-вагового контролю.

Loading...