Зеленський допустив пік коронавірусу в Україні посеред літа

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

На думку президента, головною причиною зростання кількості хворих є недотримання карантину

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо не дотримуватися карантину та не зупинити зростання кількості випадків коронавірусу COVID-19, то в країні пік захворювання настане прямо посеред літа. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Голова держави наголосив, що вважає недостатньою роботу з роз'яснення людям потреби дотримання карантинних заходів після пом'якшення правил.

"У нас у деяких регіонах заповнено вже понад половину ліжкомісць, а кількість хворих щодня зростає. Якщо не зупинити цього зростання, матимемо пік захворювання прямо посеред літа. Погано буде всім. Тоді ніхто не буде радий послабленню карантину", - зазначив Володимир Зеленський.

Новини за темою: В Україні лише наростає перша хвиля COVID-19 – про пік не йдеться, – епідеміолог

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували рекордні 994 нових випадки COVID-19, вилікувалося 349 людей, а 16 осіб стали жертвами хвороби. Загалом, з початку пандемії в країні виявили 40 008 заражень.

Loading...