Зеленський анонсував реформи для отримання Плану дій щодо членства в НАТО

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту у Львівську область Офіс президента України

Цього тижня глава держави затвердив стратегію, згідно з якою членство в НАТО є стратегічним курсом України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом у Збройних силах України відбудуться реформи з метою отримання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО. Про це глава держави заявив під час робочого візиту до Львівської області на міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020, повідомляє "РБК-Україна". 

Зокрема, Володимир Зеленський наголосив, що цього тижня затвердив Стратегію національної безпеки України, згідно з якою членство в НАТО є стратегічним курсом України. 

"Тепер швидко ми маємо досягти сумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав альянсу. А також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення приєднатися до Плану дій для членства в НАТО", - додав український президент. 

Новини за темою: Дві групи кораблів НАТО увійшли в Чорне море для навчань з Україною і Болгарією

Нагадаємо, цього тижня Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт про зміни в організації української армії, який передбачає призов резервістів в особливий період та ведення військового обліку. 

Перед цим у Генштабі Збройних сил України повідомляли про намір збільшити чисельність військових, які виявили бажання проходити службу за контрактом. 

Loading...