Затримання журналістів у Мінську: До ситуації підключилися українські дипломати

У білоруській столиці затримали двох українців та одного росіянина

Затримані журналісти Настоящее Время

Дипломати Посольства України в Республіці Білорусь з'ясовують обставини затримання журналістів телеканалу "Настоящее время" в Мінську. Про це заявив начальник відділу менеджменту кризових ситуацій МЗС України Максим Коваленко в коментарі УНІАН.

Зазначається, що в дипвідомстві знають про цю ситуацію. За словами Коваленка, українське посольство працює з правоохоронними органами й намагається з'ясувати обставини затримання та умови тримання громадян України. Водночас, представник МЗС додав, що наразі білоруські правоохоронці ще не надавали українським дипломатам жодної інформації.

Раніше повідомлялося, що в готелі "Мінськ" в столиці Білорусі затримали кореспондентів телеканалу "Настоящее Время": українців Ірину Ромалійську та Івана Гребенюка, а також росіянина Юрія Баранюка.

Новини за темою: Грядуть вибори у Білорусі: Все, що сталося у передвиборну кампанію – від обшуків і арештів до ув'язнень

Причина затримання наразі невідома. Проте, за інформацією одного з видань, їм інкримінують порушення законодавства про ЗМІ: роботу в Білорусі без акредитації. Телефони трьох затриманих зараз заблоковані.

Loading...