Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко попросила Медведчука домовитися з РФ про постачання вакцини від COVID-19

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"
Заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко звернулася до народного депутата, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука з проханням домовитися з Російською Федерацією про постачання вакцини від COVID-19.
 
Відповідне звернення виклав у Фейсбуці Голова СКМ Олександр Потьомкін.
 
Шановний Вікторе Володимировичу!
 
Звертаюся до вас, як культурний діяч, як Мати і бабуся, як громадянка однієї з Вами країни – України, над жителями якої нависла смертельна небезпека.
 
Щодня новини повідомляють нам про новий коронавірусний "рекорд". Інфікуються тисячі людей щодня. Статистика смертей давно перевалила за десять тисяч. Жоден з карантинних заходів не дав результату, а тільки зруйнував нашу і без того нестабільну економіку.
 
Як же бореться з ними наша влада? Ніяк!
 
Гроші, зібрані з кожного українця в коронавірусний фонд вже давно розтрачені на дороги – "Велике будівництво", "патріотичне" кіно та інші примхи президента. І через ці, з дозволу сказати "проєкти", вже давно розкрадені. Та й не потрібні вмираючим від коронавірусу ні дороги, ні саме що ні є патріотичне кіно.
 
Сьогодні питання стоїть ребром - українці або виживуть, або ні. Але наша влада, заради задоволення своїх короткозорих лжепатріотичних амбіцій готова вбивати українців, але відмовитися від допомоги братнього російського народу.
 
Однак, саме Росія, а не Польща чи Німеччина завжди у важкий момент приходила на допомогу Україні. Саме слов'яни, а не тевтонці або англосакси завжди допомагали один одному.
 
Від імені всіх матерів і бабусь, які турбуються про своїх дітей і онуків. Від імені всіх діячів культури, у яких розум за розум не зайшов від псевдопатріотичного чаду, я звертаюся до вас з проханням вжити весь свій політичний вплив, всі свої зовнішньополітичні зв'язки та весь ваш досвід для порятунку нашої з вами країни – України. Бо саме зараз ви дуже потрібні нам.
 
Ми просимо вас негайно звернутися до Президента Російської Федерації з проханням від народу України проігнорувати наших політиків і їх шкурні інтереси та надати для людей вже розроблену в Росії вакцину.
 
Ми сподіваємося, що президент Росії, як і всі нормальні люди, зможе відокремити дріб'язкові амбіції наших дрібних політиків від проблем простих нормальних людей, і політичні заяви українських нацистів і їх дармоїдів не стануть перешкодою для постачання вакцини, яка врятує життя десятків тисяч людей.
 
З повагою та надією, Заслужений діяч мистецтв України, Любов Титаренко.