Заробляв на смітті: Голова облради зажадав підвищити тариф на сміття в Дніпрі

Святослав Олійник Фото з відкритих джерел

Фірма "Дніпрокомунтранс", яку контролював Олійник, відмовилася вивозити сміття, коли голову облради позбавили бюджетних підрядів

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник зажадав від міської ради Дніпра в кілька разів підвищити тариф на вивезення сміття, не гидуючи шантажем. Про це повідомляє "Дніпро Головне".

Згідно з повідомленням, монополістом з утилізації та вивезення твердих побутових відходів у Дніпрі була фірма "Дніпрокомунтранс". Це підприємство контролював сам Святослав Олійник. Коли голову облради позбавили бюджетних підрядів, вищезгадане підприємство відмовилося вивозити сміття.

Зазначимо, навесні 2018 року Олійник за тиждень перетворив Дніпро на полігон для твердих побутових відходів. Посеред вулиць з'явилися сміттєзвалища. Тоді жителі міста почали скаржитися на фірму-монополіста. На підприємстві "Дніпрокомунтранс" заявляли, що його ресурсів не вистачає для вивезення сміття по всьому місту Дніпру. Олійник зажадав від міськради підвищити тарифи на вивезення.

Загальний збиток від компаній, які курирує Святослав Олійник, за даними видання, досяг понад мільярд гривень. Проти низки таких фірм відкриті кримінальні справи. Компанія "УПС" також афільована з Олійником. "УПС" регулярно фігурує у кримінальних справах щодо відмивання бюджетних грошей. Тим не менш, і в 2020 році "УПС" Святослава Олійника продовжує вигравати тендери.

Loading...