Зароблять пройдисвіти: Медяник прогнозує, що із купівлею російської вакцини від COVID-19 буде, як із російським газом

Володимир Медяник. Фото: donbass.comments.ua

А українцям доведеться переплатити втричі більше, застерігає колишній парламентар

Із купівлею російської вакцини від COVID-19 буде, як із російським газом, – українцям доведеться переплачувати втридорога, а зароблять на цьому пройдисвіти.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Володимир Медяник.

Колишній парламентар переконаний, що всі дискусії в Україні навколо російської вакцини від коронавірусної інфекції COVID-19 закінчаться тим, що на українцях, які захочуть вакцинуватися, просто зароблятимуть.

Новини за темою: Лікарів потрібно буде вакцинувати кожні 3 місяці, оскільки імунітет до COVID-19 буде зникати, – Пушкарьова

"Ви знаєте, чим ми закінчимо? Ми будемо купувати російську вакцину втридорога, яку після її сертифікації будуть ввозити різні компанії. Це буде те ж саме, що відбувається з російським газом. Ось те ж саме, але заробляти будуть ці ось наші пройдисвіти, які на сьогодні не свої місця займають", – заявив Володимир Медяник.

Нагадаємо, Європейський Союз прискорив обмін інформацією з Російською Федерацією щодо вакцини "Супутник V" від коронавірусу COVID-19.

Як ідеться в заяві голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука, перша партія російської вакцини проти коронавірусної інфекції "Супутник V" вже надходить за кордон.

Читайте також: "Українці закликали владу забути про політичні амбіції заради покупки вакцини та порятунку мільйонів життів".

Loading...