live

Зараз потрібно вижити, щоб завтра жити: Кравчук про карантин в Україні

Леонід Кравчук. Фото: Ельдар Сарахман/УП

У ці дні Україна має показати велику силу народу, яка здатна подолати пандемію

Державі і усім людям сьогодні потрібно думати про те, як зараз вижити, щоб через місяць жити.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Кравчук наголосив, що чинна влада під час карантину працює не ідеально. Але найперше, що вона повинна робити – аналізувати нинішню ситуацію і допомагати людям, які цього найбільше потребують.

Новини за темою: Кількість офіційно зареєстрованих безробітних зросла на 13% - Мінекономіки

"Ми знаємо, що в період чуми, в період такого нещастя, людям буде нелегко. Але ми маємо допомагати людям в тих умовах, які в нас є. Скажімо, зменшувати податки, контролювати за підвищенням цін, контролювати тих, хто хоче заробити на сьогоднішньому нещасті. Не просто вмовляти їх, а законом усіх ставити на місце. Повторюю, нам сьогодні потрібно вижити, щоб через місяць жити. А якщо ми будемо сьогодні говорити про те, що нам гірше, ніж було вчора, то, це правда, я з вами погоджуюся, гірше, але чи можемо ми зробити краще? Ні. Але вижити можемо? Можемо! Тому державі і всім разом нам потрібно думати про те, як зараз нам вижити, допомагаючи один одному, використовуючи свої можливості", – наголосив Леонід Кравчук.

Колишній президент додав, що у ці дні Україна має показати велику силу народу, яка здатна подолати пандемію.

Новини за темою: ВООЗ рекомендувала Україні продовжити карантин, - Шмигаль

"Технічний прогрес, як бачимо, багатство людей, ІТ-технології, освоєння космосу, виявилися нездатними подолати віруси. Отже щось ми робили і робимо не так. Тому я закликаю стати дорослими, розумним і думати кожний день над кожним своїм кроком", – наголосив Леонід Кравчук.  

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що карантин, скоріш за все, буде продовжено до травня. Розмову про ймовірне послаблення карантинних заходів можна буде вести також не раніш як у травні.

Як відомо, станом на 9:00 середи, 8 квітня, в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало.

Loading...