Запроваджувати суворий карантин в Україні не планують, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента України

Також президент розповів більше про українську вакцину від COVID-19

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні не планують запроваджувати суворий карантин, попри те, що тепер в країні фіксують шість-сім тисяч хворих на коронавірус щодня. Про це глава держави розповів під час інтерв'ю чотирьом українським телеканалам, повідомляє ТСН.

Як зазначається, Зеленський переконаний, що такі обмеження можуть повністю зупинити економіку країни.

За словами президента, нині максимум зусиль приділено питанням додаткового медичного обладнання, медичного забезпечення та кількості лікарів.

Новини за темою: Жодних переговорів щодо закупівлі російських вакцин проти COVID-19 не ведеться, – МОЗ

Окрім цього, глава держави анонсував виробництво української вакцини від COVID-19, розробкою якої займалися понад пів року. Наразі препарат проходить тестування.

"Ми не можемо говорити про все, тому що повинні пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона, скажу правду, – унікальна. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, тому що не така, як інші. У нас є матеріали, що дослідження велись, але не на людях, утім велись. Я не можу говорити сьогодні про терміни, але у будь-якому випадку ви повинні зрозуміти наш підхід: попри нашу українську вакцину, якщо у когось буде підтверджена вакцина раніше, ми будемо закуповувати, у будь-якому випадку", - розповів президент. 

Новини за темою: У Бразилії помер пацієнт, який брав участь у випробуваннях вакцини від COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок 22 жовтня в Україні зафіксовано 322 879 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу виявили рекордну кількість хворих - 7 053 особи. 

 Loading...